Bugün: 27.02.2024

MedWin

Anasayfa / Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

 

MedWin

UBB De ve ihale aşamasında UBB de gerekli çıktılar için işlemlerimizi hızlandıracak kolaylaştıracak bir yazılım yapmış bulunmaktayız bunun tanıtımı için bir sunum yapmak isteriz. Ben size programın yaptıklarını aşağıda özetleyeyim.

1. Etiket ve Baskı işlemleri

Ürünler için Etiket çıktısı alabilir ve barkod printer üzerinden yazdırabilirsiniz.

 

2 .SGK işlemleri 

Bildiğiniz üzere UBB ye girilen ürünlerin SGK Sut kodları sürekli güncellenmekte. Bizimde ürünleri sürekli güncelleme yapmamız gerekmektedir. Yada yaptığımız ürün le alakalı güncellemelerde ürünlerin sut SGK sayfaları tekrar yeniye düşmektedir. Bunların Onaylama işlemleride vakit almaktadır. Bu işlemleri otomatize eden bir modüldür.

  

Yapmamız gereken hangi barkodların onaylanması gerektiğini listeye eklemek ve başla butonuna tıklamak.

 

3. Medula işlemleri

Sgk sını onayladığımız ürünlerin Medularını kontrol etmemiz gerekmektedir. Bunuda otomatize etmektedir

 Yine yapmamız gereken listeyi sadece programa atmaktır.

 

4.Tıbbi CiHaz Durumu

Gireceğimiz bir ihalede ürünlerin tıbbi cihaz durumu ekranında kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu ekran sayesinde attığımız listeyi tıbbi cihaz durumundan hızlı bir şekilde kontrollerini sağlayabilirsiniz.

 

5.Ekran Çıktısı

Girilecek olan bir ihalede ekran çıktısı alınması gerekmektedir. 50 Kalem ürünlük bir ihalede bile ekran çıktılarının  alınması saatlerimizi almaktadır. Verilen barkod listesini yada ref listesine göre çıktılarımızı alabilmekteyiz. Program gerekli ürünü bulup yazıcıya tüm ürünlerin çıktısını göndermektedir. 

 

İndir

26.03.2015 00:00:00 6048 Önceki Sonraki 1 / 1
Choose Theme Options
Predefined Color Skins
BG Patterns